Ремонт автомобіля

+38 044 574-11-86 Пон - Суб: з 9:00 та до Останнього КлієнтаРемонт автомобіля

(0 голосів)

СТО «Престиж» надає клієнтам повний комплекс послуг з діагностики і ремонту автомобілів. Ми здійснюємо діагностику всіх систем і вузлів автомобіля і з огляду на результати діагностики та характер неполадок можемо запропонувати клієнтам рішення проблем з автомобілем.

Зокрема: при неполадках амортизаторів, пружин, пиляків, опорних подушок, підшипників маточин, реактивних тяг (поздовжніх, поперечних, розпірних), сальників, сайлентблоков, важелів, кульових опор, ШРУСов, рульових тяг і наконечників, пиляків рейки, кардана рульового вала, хрестовин кардана, підвісного підшипника, подушок кріплення пропонується ремонт ходової частини.

Група неполадок, що викликають проблеми в роботі двигуна, зокрема з паливною системою вимагають виконання ремонту двигуна автомобіля

При проблемах зі зчепленням або з перемиканням передач пропонується ремонт трансмісії і коробки передач.

До ремонту рульового управління вдаються в разі проблем в рульовому колесі. Також ми  ремонтуємо і реставруємо кермові рейки. Ремонтні роботи в рульовому управлінні можуть супроводжувати робіт по ремонту ходової частини, так як ці системи тісно пов'язані.

За результатами діагностики можливе виявлення проблем не з механічними вузлами автомобіля, а з автоелектрики. В такому випадку пропонується виконати ремонт електрики.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Адреса СТО

  • м. Київ вул. Калачевська 11
  • (лівий берег, Дарниця)
  • Пон - Суб: з 9:00
  • до Останнього Клієнта