Заправка кондиціонерів автомобіля

+38 044 574-11-86 Пон - Суб: з 9:00 та до Останнього КлієнтаЗаправка кондиціонерів автомобіля

(0 голосів)

СТО «Престиж» надає будь-які послуги з діагностики та ремонту автокондиціонерів, їх складових частин, системи клімат-контролю вашого автомобіля. При необхідності наші фахівці проведуть будь-який потрібний ремонт кондиціонера автомобіля і його заправку.

Основною причиною несправності кондиціонера часто є розгерметизація системи кондиціонування і викликана їй втрата холодоагенту. Для виявлення витоку і діагностики в нашому автосервісі використовуються високочутливі течєїськателі. У деяких випадках ми застосовуємо діагностику автокондиціонера з використанням ультрафіолету. Ще одна важлива проблема, що виникає при використанні кондиціонерів - радіатор. Згодом він піддається корозії під дією агресивного середовища, що може ставати причиною витоку.

Ряд кондиціонерів виходить з ладу через неполадки в електрообладнанні. Якщо ваш кондиціонер в автомобілі перестав працювати, не відкладайте візит до сервісу. Приїжджайте до нас

Ми визначимо несправність - проведемо діагностику, визначимося з ціною ремонту.

Несправність дешевого реле може привести до виходу з ладу дуже дорогого компресора, тому своєчасний ремонт - дешевий ремонт. При будь-якої виявленої неполадки ми зуміємо знайти рішення і запропонувати вам оптимальний спосіб ремонту автокондиціонера.

Ремонт, заправка кондиціонера автомобіля в нашому автосервісі - запорука вашого комфортного пересування в автомобілі,  приїжджайте 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Адреса СТО

  • м. Київ вул. Калачевська 11
  • (лівий берег, Дарниця)
  • Пон - Суб: з 9:00
  • до Останнього Клієнта